DarkGhosts

Forum internetowe grupy DarkGhosts


#1 2010-03-13 12:48:19

 Airsoftowo

Sztab Generalny

10759326
Skąd: Stróża
Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 124
Punktów :   

Russian attack!

Konflikt między Polską, a Rosją w ostatnich dniach znacząco przybrał na sile. Walki na wschodzie są prowadzone bez ustanku. Wojska rosyjskie, pomimo dobrego uzbrojenia nie mogą przekroczyć polskich granic. Władze Rosji, ze względu na ciężką sytuację na froncie grożą wycofaniem swoich wojsk i użyciem broni atomowej w ciągu najbliższych 24 godzin.
Prezydent Stanisław Wojak zarządził misję polskich oddziałów specjalnych GHOSTS na tyłach wroga. Ich zadaniem będzie uniemożliwienie przeprowadzenia ataku. Zostaną zrzuceni nad miejscowością Iłanowo, w której mieści się przygotowana do wystrzelenia wyrzutnia rakiet.
Niestety tajna misja nie przebiega zgodnie z planem co doprowadza do odpalenia pocisków. Polscy żołnierze mają tylko 10 minut na ich rozbrojenie. Dokonać tego może jedynie specjalista od komputerów, pilnie strzeżony przez Rosjan.

Dzielimy się na dwie drużyny:

- Polskie jednostki specjalne GHOSTS

- Rosyjskie wojsko, które dzieli się na dwa oddziały i posiada specjalistę od komputerów.

Zdania:

Polacy:
- przechwycić specjalistę od komputerów i zmusić do zneutralizowania rakiet w czasie krótszym niż 10 minut.
- zabić wszystkich Rosjan (opcjonalnie)
- nie dopuścić do śmierci speca

Rosjanie:
- oddział 1 ma pozostać w budunku
- oddział 2 ma oddalić się od budynku, odpalić rakietę (fajerwerek), a następnie zacząć odliczanie od 10 minut w dół.
- zabić wszystkich Polaków (opcjonalnie)
- nie dopuścić do przejecia speca
- w sytuacji krytycznej zabić speca

Specjalista od komputerów jest osobą ważną, jak nie najważniejszą, wiec jego śmierć jest równoważna przegranej drużyny Polaków, co nie oznacza, że Rosjanie mogą zabić speca na początku. Jest to rozwiązanie OSTATECZNE.

Jest to mój pierwszy własnoręczny scenariusz więc proszę o poprawianie mnie jeśli macie jakieś propozycje. ;D


"Jeśli natarcie idzie zbyt dobrze, oznacza to, że zmiarzasz ku zasadzce"

Offline

 

#2 2010-03-16 13:26:36

 Zbyszko 36

Sztab Generalny

2220133
Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 56
Punktów :   

Re: Russian attack!

Według mnie strzelanka na ok. 20 osób. 10- Polacy, 4- ruscy(obrońcy speca), 5- ruscy (budynek) i oczywiście 1 spec.


"Boże, chroń mnie przed przyjaciółmi, bo z wrogami sam sobie poradzę."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl