DarkGhosts

Forum internetowe grupy DarkGhosts


#1 2011-01-14 22:41:44

 Airsoftowo

Sztab Generalny

10759326
Skąd: Stróża
Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 124
Punktów :   

Odnośnie profesjonalizmu

Panowie!

Chciałbym przypomnieć, że w krótkim opisie naszej grupy DarkGhosts stoi, iż dążymy do profesjonalizmu. Niestety nie ma to prawie żadnego odzwierciedlenia w naszych poczynaniach. Wraz z Cichociemnym podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu zmian, które popchną nas w kierunku wyżej wymienionego profesjonalizmu.

Przede wszystkim: podejście. Nie można przyjść do nas z myślą, że biega się po lesie bez sensu, strzelając do siebie z plastikowych kuleczek. Airsoft dla większości założycieli jest czymś więcej niż zwykłym hobby, stąd bierze się nacisk, jaki na owe podejście kładziemy. Nie chcemy zmuszać każdego, aby teraz żył tylko tym, ale chodzi o to, żeby chociaż na manwerach wykazać się odrobiną zainteresowania.

Po drugie: dyscyplina. Jest ona niezbędna do funkcjonowania w naszej grupie. Nie mówie tu o tym, że ja jako Admin jestem najważniejszy i wszyscy mają mnie słuchać. Chodzi mi o to, że jeżeli jesteśmy na 'polu walki' i jedna osoba dyktuje taktykę, z którą wszyscy się zgadają to nie może pojawiać się łamanie ustaleń i rozkazów, gdyż skutkuje to bałaganem, a później ofiarami i przegraną walką (utratą zęba xD).

Po trzecie: wyszkolenie. Zamierzamy wprowadzić szkolenia dla członków naszej grupy. Odbywałyby się one raz na kilka miesięcy z zakresu zielonej, a w przyszłości może czarnej taktyki. Obecność na takich szkoleniach dla należących do nas byłaby obowiązkowa.

Po czwarte: aktywność. Zarówno w internecie, jak podczas manewrów. Nie może dochodzić do tego, że dwie osoby są w większy lub mniejszy sposób aktywne na Forum. Wiem, że mnie nie było przez długi okres czasu, ale było to uzasadnione. Po za tym sprawę wyjaśniłem i za nią przeprosiłem. Wiem też, iż nasza 'stronka' jest dość uboga, ale nie przesadzajmy.
Nie powinno również dochodzić do tego, że w czasie strzelanki ktoś sobie stoi w miejscu i nic nie robi czekając na kulkę.

Po piąte: kreatywność. Nasza ekipa liczy 7-9 członków. Niestety tylko 4 stara się zorganizować jakiekolwiek manewry od pocztaku do końca, a przede wszystkim starannie. Chyba nie chcecie cały czas strzelać się na zasadzie wybijania się do ostatniego? Wiadomo, można, ale nie przez caly czas. Nie do tego aspirujemy.

Na chwilę obecną to tyle. Mam nadzieję, że temat został wyczerpany, a Wy zastosujecie się do tych postanowień, ponieważ będą one wymagane. Jeżeli Wam nie odpowiadają - sprawa jest prosta. Nikt nikogo tu nie trzyma.

Hua!


"Jeśli natarcie idzie zbyt dobrze, oznacza to, że zmiarzasz ku zasadzce"

Offline

 

#2 2011-01-15 22:20:44

Cichociemny

Starszy szeregowy

245369
Skąd: Stefanów
Zarejestrowany: 2009-12-06
Posty: 18
Punktów :   

Re: Odnośnie profesjonalizmu

Tą uwagę odnośnie utraty mojego zęba mogłeś sobie darować xD


"Nic tak nie cieszy jak chwila, gdy do ciebie strzelają bez rezultatu"

Offline

 

#3 2011-01-15 22:45:59

 Airsoftowo

Sztab Generalny

10759326
Skąd: Stróża
Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 124
Punktów :   

Re: Odnośnie profesjonalizmu

Takie były realia, a teraz cisza! Bez offtopu proszę ! xD


"Jeśli natarcie idzie zbyt dobrze, oznacza to, że zmiarzasz ku zasadzce"

Offline

 

#4 2011-01-31 23:55:06

 Ghost_69

Sztab Generalny

6308816
Skąd: Rawska 3 m. 46 Łódź
Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 44
Punktów :   

Re: Odnośnie profesjonalizmu

Świątek stracił zęba, a to ja się ustaleń nie trzymałem. xD


Nie kłóć się z debilem, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Offline

 

#5 2011-02-01 22:09:29

 Airsoftowo

Sztab Generalny

10759326
Skąd: Stróża
Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 124
Punktów :   

Re: Odnośnie profesjonalizmu

No jak by nie patrzeć to właśnie do tego m.in. nawiązywałem.


"Jeśli natarcie idzie zbyt dobrze, oznacza to, że zmiarzasz ku zasadzce"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl