DarkGhosts

Forum internetowe grupy DarkGhosts

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-01-17 15:39:46

 Airsoftowo

Sztab Generalny

10759326
Skąd: Stróża
Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 124
Punktów :   

Black Hawk down

Operacja udzyskania Źródła Energii nie zakończyła się całkowitym sukcesem. Drużyna oddziału DarkGhosts została ewakuowana z miejsca akcji śmigłowcem wielozadaniowym UH-60 Black Hawk. Niestety rosyjska obrona fabryki wyposażona w kierowane pociski ziemia-powietrze FIM-92 Stinger zestrzeliła helikopter zaledwie 3 km od fabryki. Wiadomo, że załoga ocalała i resztkami sił przygotowała obronę na terenie zabudowanym, w pobliżu którego rozbił się śmigłowiec. Z informacji wywiadowczych wynika również, że wśród załogi są ranni, którzy potrzebują niezwłocznej pomocy medycznej. W czasie marszu drużyna dostała zadanie zabezpieczenia miejsca katastrofy helikoptera. Następnie wraz z rannymi musi udać się do LZ (Landing Zone - strefa lądowania) w celu ekstrakcji.

Dzielimy się na dwie drużyny.

Drużyna pierwsza zostaje na hotelu.
Zadania drużyny pierwszej:
- nie dopuścić do przejęcia rannych
- obronić się przed atakami drużyny drugiej
- nie dać się zabić

Drużuna druga oddala się na znaczną odległość.
Zadania drużyny drugiej:
- zabezpieczyć miejsce katastrofy
- przedostać się do rannych
- zabrać rannych i przenieść ich do LZ
- odpalić granat dymny w celu oznaczenia pozycji
- nie dać się zabić

Scenariusz może zostać trochę udoskonalony, ale to już nie dziś.
Na potrzeby tego scenariusza zrobione zostaną kukły, które będą transportowanymi przez nas 'rannymi'
Nie opracowałem tego scenariusza samodzielnie tylko lekko przerobiłem. Pomimo tego czekam na Wasze opinie.

Pozdrawiam RaVal


"Jeśli natarcie idzie zbyt dobrze, oznacza to, że zmiarzasz ku zasadzce"

Offline

 

#2 2011-01-18 12:50:31

obronca_wizny

Szeregowy

17888276
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-04-11
Posty: 1
Punktów :   

Re: Black Hawk down

Jak dla mnie jest dobre, trzeba by było tylko udoskonalić sprawę z tymi rannymi (kukłami) np. co się stanie jak ranny podczas transportu dostanie kulką. Chodzi mi o to aby uniknąć sytuacji w której ranni będą używani jako "żywa tarcza".

Offline

 

#3 2011-01-18 14:14:42

 Airsoftowo

Sztab Generalny

10759326
Skąd: Stróża
Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 124
Punktów :   

Re: Black Hawk down

Nie no, wiadomo, że kukła też nie może oberwać bo zginie. (Wbrew temu, co Ci się zdaje ona żyje...) sprecyzujemy to jeszcze i dopracujemy scenariusz.


"Jeśli natarcie idzie zbyt dobrze, oznacza to, że zmiarzasz ku zasadzce"

Offline

 

#4 2011-01-25 21:54:18

 Ghost_69

Sztab Generalny

6308816
Skąd: Rawska 3 m. 46 Łódź
Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 44
Punktów :   

Re: Black Hawk down

Nawet jeśli Ci co wynoszą tych rannych będą ich używali jako tarczy to strona broniąca nie może do nich strzelać bo to są ich ranni...taki bratobójczy ogień by wyszedł.


Nie kłóć się z debilem, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl