DarkGhosts

Forum internetowe grupy DarkGhosts

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-05-13 21:52:07

 Ghost_69

Sztab Generalny

6308816
Skąd: Rawska 3 m. 46 Łódź
Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 44
Punktów :   

Milionowa

Witam. Chciałbym przedstawić nowe miejsce na manewry. Jest to dość mały teren, na którym znajdują się rójny jakichś budynków. Większość nie ma nawet sufitów więc większego zagrożenia nie ma, ale jest dużo ścian za którymi można się chować. Są też jednak dwa budynki stojące we względnej całości z ogromną ilością pomieszczeń. Teren znajduje się niedaleko działek miejskich ale jest od nich oddzielony drzewami zresztą były tam organizowane manewry innych grup i działkowicze nie zgłaszali protestów. Jest tam też sporo krzaczorów i dużo gruzu więc zalecam posiadanie odpowiednich butów. Miejsce najlepsze chyba dla ludzi z bronią do CQB. Jest to na ulicy Milionowej, a właściwie na jej południowym początku. Zaraz za Carrefourem (nie wiem czy dobrze pisze.xD) zaczyna się Milionowa przy której są działki. Jeśli ktoś chce bardziej szczegółowy adres to pisać do mnie czy do pozostałych założycieli forum. Miejsce ma jeszcze tę zaletę, że jest o wiele łatwiejszo dojazd niż np. na józefów. Przynajmniej dla tych z Łodzi ale myślę, że Rzgowianie też będą mieli wygodniej.
P.S. proszę nie wyobrażać sobie wielkich fabryk. Jest to fajny ale nie ogromny teren i budybki też nie są monumentalne. Postaram się załączyć kilka fot. Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez Ghost_69 (2011-02-01 10:33:21)


Nie kłóć się z debilem, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Offline

 

#2 2010-09-23 20:04:47

obronca_wizny

Szeregowy

17888276
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-04-11
Posty: 1
Punktów :   

Re: Milionowa

niestety ostatnio doszły mnie słuchy, że teren na Milionowej jest oznakowany z zakazem wstępu i groźbą policji. Przeczytałem na jednym z forów airsoftowych że musieli przenosić strzelanke bo wykonanie manewrów na milionowej jest juz niemożliwe. Sam osobiście nie byłem ostatnio na tym terenie, ale jakby ktoś był, prosze o info czy to wszystko tak naprawe wygląda i czy organizując strzelanki bd musieli zrezygnować z tej miejscówki.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl