DarkGhosts

Forum internetowe grupy DarkGhosts


#1 2010-05-21 14:02:48

 Ghost_69

Sztab Generalny

6308816
Skąd: Rawska 3 m. 46 Łódź
Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 44
Punktów :   

Tajemnica Czarnobyla

Rosyjskie wojska  po nieudanej akcji wykradnięcia „górskiego kryształu”, wycofały swoje oddziały specjalne za granice z Polską. Przy okazji jednak udało im się zachować część protokołów, i spisu doświadczeń dotyczących źródła energii. Było to spowodowane niedokończeniem akcji przez oddział specjalny Dark Ghosts.  Zaniedbanie to natomiast wyniknęło z ciężkiej rany jednego z żołnierzy Dark Ghosts (pan Cichociemny). Co do dokumentów zostały one ukryte w starej faktorii 60 km na północ od Czarnobyla. Są tam prowadzone testy jądrowe za zgodą tajnych sił specjalnych Ukrainy całkowicie podporządkowanych Moskiewskiej władzy. Zaczęto też tam parce nad odtworzeniem źródła, a także zmodyfikowaniem go. Już pierwotna wersja ma wielką moc rażenia, jest silniejsza niż największa bomba atomowa stworzona do tej pory. Rosjanie wiele ryzykują próbując ingerować w to źródło. Może to doprowadzić do ogromnej przewagi militarnej nad pozostałymi mocarstwami. Może to też doprowadzić do zagłady samych Rosjan gdyż źródło jest bardzo niestabilne. Zostaną także zaprzepaszczone lata ciężkiej pracy polskich naukowców, którzy znów udowodnili, że są intelektualnym zagrożeniem dla Rosjan.
Zadaniem Grupy uderzeniowej Dark Ghosts jest szybki atak na ukrytą bazę rosyjską, wydobycie źródła energii jeżeli już powstało, a także wszystkich dokumentów dotyczących polskiego wynalazku. Kolejnym zadaniem będzie wysadzenie starej fabryki, wraz z żołnierzami i naukowcami pracującymi nad źródłem. Źródło nie może zostać wysadzone gdyż spotęguje eksplozję do rozmiarów większych niż Hiroszima i Nagasaki razem wzięte. Wysadzenie bazy, wykradnięcie źródła oraz pozbycie się osób pracujących nad rosyjskim projektem nie wykluczy zagrożenia gdyż dokumenty mogły zostać skopiowane. Oddali to jednak niebezpieczeństwo gdyż wiadomo, że prace nad źródłem nie są prowadzone w innych miejscach, a wznowienie badań zajmie tyle czasu ile jest potrzebne do kompletnego rozpracowania planów rosyjskiej armii.

Miejsce rozegrania akcji: Milionowa, ruiny małej fabryki.
Drużyny: Przy stanie 15 osób:
-10 osób drużyna pierwsza – rosyjscy żołnierze chroniący bazy.
-5 osób drużyna druga – Polska jednostka specjalna powołana do tej misji (Dark Ghosts)
Data:
Zadania drużyny pierwszej:
- Niedopuszczenie do wtargnięcia drużyny Dark Ghosts na teren fabryki.
- Niedopuszczenie do wtargnięcia drużyny Dark Ghosts do fabryki.
- Niedopuszczenie aby drużyna Dark Ghosts podłożyła ładunki.
- Niedopuszczenie aby drużyna Dark Ghosts dostała się na pierwsze piętro i wykradła dane i źródło.
- Niedopuszczenie aby drużyna Dark Ghosts podłożyła pozostałe ładunki i uciekła na bezpieczną odległość.
-ZABICIE WSZYSTKICH ŻOŁNIERZY DARK GHOSTS W CZASIE KRÓTSZYM NIŻ BĘDĄ MOGLI SPOWROTEM WRÓCIĆ DO ROZGRYWKI!

Zadania drużyny drugiej:
-Dostanie się do bazy przy najmniejszej liczbie strat w ludziach
-Podłożenie ładunków wybuchowych typu…. W czterech strategicznych miejscach na parterze w głównym budynku (ten z kominem).
-Wykradnięcie Źródła Energii i dokumentów dotyczących tego eksperymentu z pierwszego piętra, a także zamontowanie tam dwóch kolejnych ładunków wybuchowych.
-Oddalenie się na bezpieczną odległość (pierwszy budynek od strony drogi) i wysadzenie fabryki.

Uwagi: Drużyna posiada co najmniej jednego medyka, a nie więcej niż 3 ( w przypadku 15 osób na manewrach jeden w uderzeniowej i dwóch w broniącej). W przypadku zabicia wszystkich żołnierzy Dark Ghosts w jednym czasie misja kończy się niepowodzeniem, natomiast ta sama sytuacja po stronie Rosjan nie kończy rozgrywki.


Nie kłóć się z debilem, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Offline

 

#2 2010-05-21 14:04:04

 Ghost_69

Sztab Generalny

6308816
Skąd: Rawska 3 m. 46 Łódź
Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 44
Punktów :   

Re: Tajemnica Czarnobyla

Czekam na opinie, proszę także zgłaszać propozycje poprawek. Proszę uwzględnić, że jest to mój pierwszy scenariusz xD


Nie kłóć się z debilem, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Offline

 

#3 2010-06-03 18:55:31

 Zbyszko 36

Sztab Generalny

2220133
Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 56
Punktów :   

Re: Tajemnica Czarnobyla

Ghost_69 napisał:

eksplozję do rozmiarów większych niż Hiroszima i Nagasaki razem wzięte.

Chyba trochę żeś przesadził :d Scenariusz dobry, a co najważniejsze połączony z poprzednimi. Masz ode mnie plusa. Aha i chciałem zwrócić uwagę na ilość osób w drużynach. Wiem, że grupa Darkghosts to oddziały specjalne, ale marne mają szanse w walce z dwukrotną przewagą liczebną wroga.


"Boże, chroń mnie przed przyjaciółmi, bo z wrogami sam sobie poradzę."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl