DarkGhosts

Forum internetowe grupy DarkGhosts

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-04-10 19:12:09

 Airsoftowo

Sztab Generalny

10759326
Skąd: Stróża
Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 124
Punktów :   

Zasadzka

Z polskiego ośrodka badawczego został skradziony prototyp źródła energii, który miał posłużyć do produkcji rakiet dalekiego i średniego zasięgu o bardzo dużej sile rażenia. Ładunek jest transportowany przez dwie ciężarówki typu Ural-375D i eskortowany przez oddział żołnierzy Rosyjskiej piechoty morskiej, rodzaj używanej przez nich broni nie jest znany. W związku z zaistniałą sytuacją prezydent Polski powołał oddziały specjalne składające się z najlepszych żołnierzy brygady powietrzno-desantowej. Plan Polaków jest prosty: wciągnąć Rosjan w zasadzkę i odzyskać prototyp. Do ataku ma dojść w miejscowości Stefanów, położonej 10 km od granicy polsko-rosyjskiej. Niestety w polskich szeregach trafił się zdrajca, doprowadził do zmiany trasy konwoju, Rosjanie skierowali się w góry, przygotowali do obrony w oczekiwaniu na helikopter, którym będzie przetransportowany ładunek.

Do przeprowadzenia scenariusza będą potrzebne 3 skutery (nie jest to problemem, ponieważ członkowie grupy zgodzili się na użyczenie swoich pojazdów na potrzeby manewrów.)

Dzielimy się na 2 drużyny:
- Polacy
- Rosjanie
Zadania:
Polacy:
- odziały muszą przygotować zasadzkę w punkcie X, przez który przebiega droga konwoju, a następnie przegrupować się, zaatakować wroga okopanego w górach i odbić źródło energii.
Rosjanie:
- wyruszają z punktu Z, kierują się na punkt X, następnie dowiadują się o planowanej zasadzce i zmieniają kierunek na punkt Y, gdzie okopują się w oczekiwaniu helikopter. Gdy wszystkie czynności zostaną wykonane rozpoczyna się odliczanie 2h w czasie, których odbywają się ataki.
Wygrana:
Polacy:
- wygrana następuje w momencie przechwycenia przez oddziały polskie prototypu.
Rosjanie:
- wygrana następuje po upływie 2h od momentu rozpoczęcia odliczania (okopania się).

Śmierć i powroty do gry:
Do gry wprowadzony zostaje medyk. Każdy oddział wyznacza ze swojego grona medyka. Medykiem nie może być dowódca, lub zastępca dowódcy oddziału, Każdy medyk wyposażony jest opatrunki. W przypadku trafienia uczestnik  pozostaje na miejscu trafienia i wzywa pomoc okrzykiem „medyk”, który podaje opatrunek, medyk obwiązuje trafionemu ranę, nastepnie osoba ranna pozostaje na miejscu trafienia przez 2 minuty, po czym włącza się do gry.

Informacje dodatkowe:
- każda drużyna otrzyma 2 mapy, na których będą oznaczone punkty X, Y i Z oraz trasy konwoju.


Direct by Raval and Cichociemny ;D.


"Jeśli natarcie idzie zbyt dobrze, oznacza to, że zmiarzasz ku zasadzce"

Offline

 

#2 2010-04-10 20:46:10

 Zbyszko 36

Sztab Generalny

2220133
Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 56
Punktów :   

Re: Zasadzka

Raval napisał:

Do przeprowadzenia scenariusza będą potrzebne 3 skutery (nie jest to problemem, ponieważ członkowie grupy zgodzili się na użyczenie swoich pojazdów na potrzeby manewrów.)

Nie wiem jakich członków miałeś na myśli. Ja nie mam zamiaru mieć prążkowanego skutera.


"Boże, chroń mnie przed przyjaciółmi, bo z wrogami sam sobie poradzę."

Offline

 

#3 2010-04-10 22:12:34

 Airsoftowo

Sztab Generalny

10759326
Skąd: Stróża
Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 124
Punktów :   

Re: Zasadzka

Raval napisał:

Niestety w polskich szeregach trafił się zdrajca, doprowadził do zmiany trasy konwoju, Rosjanie skierowali się w góry, przygotowali do obrony w oczekiwaniu na helikopter, którym będzie przetransportowany ładunek.

Oznacza to, że Rosjanie NIE wpadają w zasadzkę, lecz omijają  ją. Co do skuterów. Jest jeszcze Misiak i Łukasz. Po za tym nikt nie powiedział, że będziemy strzelali do pojazdów. Czytaj scenariusz UWAŻNIE i nie bulwersuj się, zanim nie poznasz szczegółów.


"Jeśli natarcie idzie zbyt dobrze, oznacza to, że zmiarzasz ku zasadzce"

Offline

 

#4 2010-04-12 21:20:49

 Zbyszko 36

Sztab Generalny

2220133
Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 56
Punktów :   

Re: Zasadzka

Może rzeczywiście trochę przesadziłem i powinienem się o to dopytać ale o niektóre rzeczy po prostu TRZEBA dbać. Szczególnie te które stanowią jakąś wartość materialną lub sentymentalną


"Boże, chroń mnie przed przyjaciółmi, bo z wrogami sam sobie poradzę."

Offline

 

#5 2010-04-15 17:29:51

 Edgard

Kapral

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-03-23
Posty: 22
Punktów :   

Re: Zasadzka

hmmm... dla mnie git ale trzeba znaleźć na to dobry obszar, jakiś większy i odpowiednio pod scenariusz ukształtowany ale pomysł dobry ;] a to okopanie... trzeba wybrać taki pkt i tyle osób by to nie był pkt nie do zdobycia bo by popsuła zabawe

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl