DarkGhosts

Forum internetowe grupy DarkGhosts


#1 2011-11-14 17:13:04

 Listek

Sztab Generalny

15861411
Call me!
Skąd: Tatrzańska 88 Łódź
Zarejestrowany: 2011-03-07
Posty: 27
Punktów :   

!!

Panowie!! Od 6 miesięcy nikt nie odwiedza forum oprócz mnie i to mnie przeraża bo nie po to dołączałem do tej zacnej drużyny żeby teraz replika mi kurzem zarastała musimy się określić co z nami ma się stać!! Rozumiem że  jest dużo nauki itp ale były całe wakacje do strzelania a i tak nic nie zorganizowaliśmy już niedługo śnieg zacznie sypać a my od 8 miesięcy nie mieliśmy żadnego większego spotkania. Musimy się określić czy mamy zamiar w takim składzie się strzelać czy od razu możemy uznać że drużyna nie istnieje.


Życie zbyt krótkie by szerzyć nienawiść
Do fałszu, do złego, odkrytych kłamstw
My pod sztandarem szytym płomieniami
Niesiemy ogień który zniszczy świat

Offline

 

#2 2011-11-14 22:08:23

 Airsoftowo

Sztab Generalny

10759326
Skąd: Stróża
Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 124
Punktów :   

Re: !!

Niestety, ale ekipa się trochę posypała. Jest to wina zarówno moja, jak i Wasza. Od maja moja replika leży zepsuta. Koszty naprawy to ok. 250 zł. Podobna sytuacja występuje w przypadku Łukasza. Mikołaja gieta ma okres gorszy niż kobieta, a z Adamem mam ograniczony kontakt. Wasza wina polega na braku wykazywania jakiejkolwiek aktywności na szkoleniach czy chociażby na naszym szanownym Forum.
Ja z dnia na dzień repliki nie naprawie, ani Was nie ogarnę, ale Listek z dniem dzisiejszym zyskał zaszczytny tytuł moderatora, więc może coś się ruszy.


"Jeśli natarcie idzie zbyt dobrze, oznacza to, że zmiarzasz ku zasadzce"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plPustkowo rasowekoty.pl